Društvo Sava

Dobro došli na sajt Društva Sava! Hor Pojoča družba prima nove članove! Ponedeljkom i petkom od 18h! Plesne večeri u Društvu Sava! Svakog utorka 1930 - 2130h! REDOVNA DRUŽENJA ČLANOVA DRUŠTVA SAVA ODRŽAVAJU SE SREDOM OD 18h NA TERAZIJAMA 3IX. Članovima Društva Sava i posetiocima sajta. Sve potrebne informacije u vezi konzularnih poslova kao I drugim aktuelnostima možete naći na sajtu Ambasade Republike Slovenije. Http www.belgrade.embassy.si. Literarni natečaj Skodelica kave. 2018 ob 18. uri.

OVERVIEW

This web page drustvosava.org presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have researched zero pages inside the web page drustvosava.org and found four websites linking to drustvosava.org. There are one contacts and locations for drustvosava.org to help you contact them. This web page drustvosava.org has been online for nine hundred and forty-nine weeks, seven days, seven hours, and thirty-nine minutes.
Locations
Online Since
Apr 2006

DRUSTVOSAVA.ORG RANKINGS

This web page drustvosava.org is seeing diverging levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for drustvosava.org

Traffic ranking (by month) for drustvosava.org

Traffic ranking by day of the week for drustvosava.org

DRUSTVOSAVA.ORG HISTORY

This web page drustvosava.org was first filed on April 28, 2006. As of today, it is nine hundred and forty-nine weeks, seven days, seven hours, and thirty-nine minutes old.
REGISTERED
April

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

Slovenački jezik kao strani

Aktivnosti dosadašnje ekskurzije, predstave, književne večeri, pozorišne predstave, koncerti i obaveštenja o planiranim događajima. Istorijat studije slovenačkog jezika u Srbiji nekad i sad. Linkovi nekoliko adresa i korisnih internet stranica. Zaposleni o zaposlenima na katedri. Oglasna tabla predmeti, predavanja, bodovi. E-mail lista E-mail lista za obaveštavanje studenata o planiranim događajima.

Slovenacki poslovni klub Najnoviji događaji - Slovenacki poslovni klub

Specijalna publikacija o slovenačko-srpskim ekonomskim i političkim odnosima. Druga srpska konferencija o razvoju nekretnina i infrastrukture 21. Lekovi na recept kod privatnika i u 2017. - RFZO pozvao apoteke na saradnju. Operacije katarakte i vantelesna oplodnja i u 2017. kod privatnika o trošku osiguranja - Rok za prijavu zdravstvenih ustanova 31. Prodati državni zapisi u vrednosti od 23,13 mil EUR. Agencija za osiguranje i finansiranje izvoza.

WHAT DOES DRUSTVOSAVA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvosava.org Mobile Screenshot of drustvosava.org Tablet Screenshot of drustvosava.org

DRUSTVO SLOVENACA SAVA U BEOGRADU

Vladimir Ursic

Terazije 3/IX

Belgrade, RS, 11000

YU

DRUSTVOSAVA.ORG HOST

Our web crawlers caught that a single page on drustvosava.org took one thousand three hundred and ninety-seven milliseconds to load. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
217.26.213.91

NAME SERVERS

ns89.adriahost.com
ns90.adriahost.com

I caught that drustvosava.org is using the Apache operating system.

Društvo Sava

DESCRIPTION

CONTENT

This web page has the following on the web site, "Dobro došli na sajt Društva Sava! Hor Pojoča družba prima nove članove! Ponedeljkom i petkom od 18h! Plesne večeri u Društvu Sava! Svakog utorka 1930 - 2130h! REDOVNA DRUŽENJA ČLANOVA DRUŠTVA SAVA ODRŽAVAJU SE SREDOM OD 18h NA TERAZIJAMA 3IX." Our analyzers saw that the web page also said " Članovima Društva Sava i posetiocima sajta." The Website also said " Sve potrebne informacije u vezi konzularnih poslova kao I drugim aktuelnostima možete naći na sajtu Ambasade Republike Slovenije." The website's header had Slovenia as the most important optimized keyword. It is followed by Slovencev, Society of Slovenians in Beograd, and drustvosava which isn't as highly ranked as Slovenia. The next words drustvosava.org uses is Drustvo Sava. Sava was included and might not be seen by web crawlers.

SUBSEQUENT WEB PAGES

Друштво за српски језик и књижевност Србије Oсновали 1910. године Александар Белић, Павле Поповић и Јован Скерлић.

Друштво за српски језик и књижевност Србије. године Александар Белић, Павле Поповић и Јован Скерлић. Ка савременој настави српског језика и књижевности II. Српски језик и језичка култура. Допуна решења за окружни ниво такмичења Књижевна олимпијада за ученике основних школа.

DRUŠTVO SPM

SPM - DRUŠTVO ZA RAZVOJ SKUPNOSTNIH PROGRAMOV ZA MLADE. Društvo SPM je nevladna organizacija namenjena posameznikom, skupinam, skupnosti ter organizacijam s področja socialnega varstva, šolstva ter športa, ki se ukvarjajo s ciljno skupino socialno ogroženih otrok, mladostnikov ter njihovih družin. Posredno smo usmerjeni tudi v delo z vladnimi in nevladnimi organizacijami, ki delujejo na področju socialnega varstva, šolstva ter športa.

Društvo TurboKATKA - kulturno humanitarna športna ekipa

Društvo TurboKATKA - kulturno humanitarna športna ekipa. Pozdravljeni na blogu TurboKATKA team-a. KAJ JE POVEDALA EKIPA TRI DNI POTEM. Pripravljali se nismo nič, dobili so v roke potno knjigo in volan ter gasa! Končno vsi na kupu! Ekipa Otok športa čaka na štart v Postojni,. Sonce še visoko na nebu. Zapomnil si bom tudi, kako po 2 dneh.

Društvo za duševno Zdravje in kreativno preživljanje prostega Časa Vezi

Dobrodelni koncert Društva Vezi v Sežani. Svetovni dan duševnega zdravja - 17. Tradicionalni piknik s svojci in prostovoljci. Tradicionalni piknik s svojci in prostovoljci. Marcevsko praznovanje in Aeroklub Postojna. SODELOVANJE DRUŠTVA VEZI NA MEDNARODNEM BALINARSKEM TURNIRJU DDTC BARČICA.

Društvo ŽAD

Medicinski Qi gong Žerjavov stil. Cikli narave - Krk 2010. Notranji organi - resnična moč in vrlina KRK 2011. Preden začnete z ogledom strani, vas vabimo, da začutite stol na katerem sedite. Poravnajte držo svojega telesa, opazujte izraz na obrazu. Lahko odprete obraz v nežen nasmeh? Vabimo vas, da začnete. Ob 19 uri Tai Chi.